Laureaci Medali Rady Naczelnej Polonii Australijskiej

  

Number Year Name State
1 2009 Lancucki, Krzysztof, AM VIC
2 2009 Szunejko, Halina, OAM WA
3 2009 Horky, Wanda ACT
4 2009 Pawlik, Marian VIC
5 2009 Iwanowska, Bozena VIC
6 2009 Solka-Krajewska, Jadwiga NSW
7 2009 Lacek, Bronislaw NSW
8 2009 Mikolajski, Stanislaw (Stan) NSW
9 2009 Orlowska, Halina NSW
10 2009 Cesarska, Elzbieta NSW
11 2009 Nowak, Marysia NSW
12 2009 Sudull, Zbigniew, OAM  QLD
13 2009 Kleeberg, Andrzej, OAM ACT
14 2009 Klim, Jerzy (George) Dr ACT
15 2009 Opcznski, Zygmunt ACT
16 2009 Kopras, Andrzej (Andrew) ACT
17 2009 Rogoyska, Eta ACT
18 2009 Tomaszewska, Irena ACT
19 2009 Fabjanowski, Arkadiusz (Arek) ACT
20 2009 Kowalski, Stanislaw (Stan) ACT
21 2009 Slaska-Bell, Irena ACT
22 2009 Gajewski, Stefan ACT
23 2009 Jarosz, Jozefa VIC
24 2009 Kudyba, Maria SA
25 2009 Kurgan, Jolanta SA
26 2009 Niemiec-Warcik, Barbara SA
27 2009 Puczkowski, Stanislawa SA
28 2009 Sobecki, Zenon SA
29 2009 Rutkowski, Jan SA
30 2009 Pawlak, Zygmunt SA
31 2009 Ukleja, Marysia SA
32 2009 Zyzniewski, Lilia SA
33 2009 Wittholtz, Florian SA
34 2009 Skalban, Malgorzata SA
35 2009 Łuzna, Krystyna SA
36 2009 Rutyna, Franciszek QLD
37 2009 Kuropka, rodzina QLD
38 2009 Suchowiecki, Jan QLD
39 2009 Podberezna, Helena QLD
40 2009 Macionis, Nina QLD
41 2009 Gur, Irena QLD
42 2009 Gwizdalla, Krystyna QLD
43 2009 Kolosowski, Ludwig QLD
44 2009 Tabor, Ala Lew QLD
45 2009 Kurylewski, Henryk QLD
46 2009 Wroblewska, Kazimiera QLD
47 2010 Piskozub, Marzena VIC
48 2010 Zerger, Zbigniew VIC
49 2010 Trofimiuk, Maria VIC
50 2010 Bialy, EDWARD VIC
51 2010 Kosenko, Eugeniusz VIC
52 2010 Wojtkowski, Jerzy VIC
53 2010 Dziedzic, Elzbieta  VIC
54 2010 Merwart, Joanna VIC
55 2010 Drahan, Adam VIC
56 2010 Czech, Barbara VIC
57 2010 Gierud, Edward VIC
58 2010 Szuba, Jan VIC
59 2010 Kaminska, Teresa VIC
60 2010 Borowiecki, Jerzy VIC
61 2010 Kowalczuk, Daniela Cecylia, OAM VIC
62 2010 Janus-Olchowik, Irena  VIC
63 2010 Wolczko-Smoluch, Danuta VIC
64 2010 Kizeweter, Alina Newcastle
65 2010 Zarczynski, Wladyslaw Newcastle
66 2010 Radna, Elzbieta Newcastle
67 2010 Drozdz, Danuta TAS
68 2010 Laszczak, Jozef TAS
69 2010 Kowaluk, Irena TAS
70 2010 Czapska, Barbara TAS
71 2010 Dziendziel, Alojzy TAS
72 2011 Alwast, Barbara ACT
73 2011 Horn, Rosanna ACT
74 2011 Kiljanska-Calka, Wanda ACT
75 2011 Mikolajczak, katarzyna ACT
76 2011 Mikolajczak, Krystyna ACT
77 2011 Mikolajczak, Marek ACT
78 2011 Plazinska, Aleksandra ACT
79 2011 Roslan, Ewa ACT
80 2011 Dudek, Franciszek NSW
81 2011 Jordan, Krystyna NSW
82 2011 Pluta, Zbyszek NSW
83 2011 Niemotko, Waldemar NSW
84 2011 Cyganiuk, Zosia NSW
85 2011 Donati (Chawa) Elizabeth NSW
86 2011 Zurawska, Jolanta NSW
87 2011 Malinowska, Halina NSW
88 2011 Jakimowicz, Zbigniew NSW
89 2011 Tarmas, Tadeusz NSW
90 2011 Dobrucki, Janek NSW
91 2011 Chorazyczewski, Jozef NSW
92 2011 Jozefowicz, Michal QLD
93 2011 Biedak, Kazimierz QLD
94 2011 Fibrich, Maciek QLD
95 2011 Daniels, Urszula QLD
96 2011 Skrzypczak, Stanislaw QLD
97 2011 Ciechanowska, Elzbieta QLD
98 2011 Bartkowiak, Ewa SA
99 2011 Krzymuska, Aleksandra SA
100 2011 Malecka, Irena SA
101 2011 Smolinska, Stanislawa SA
102 2011 Kulikowski Stanislaw SA
103 2011 Kolodziej, Krystyna SA
104 2011 Kolodziej, Stanislaw SA
105 2011 Grant, Walentyna SA
106 2011 Klok, Jozef SA
107 2011 Powalko, Danuta SA
108 2011 Galazkiewicz, Krystyna SA
109 2011 Lesniewska, Ewa SA
110 2011 Archabuz, Janina VIC
111 2011 Bernard, Gustaw VIC
112 2011 Bialy, Stanislawa VIC
113 2011 Bliszczyk, Boguslawa VIC
114 2011 Czauderna, Stefan VIC
115 2011 Grzesiak, Kazimierz VIC
116 2011 Holda, Monika VIC
117 2011 Jakubowski, Jozef VIC
118 2011 Janus, Stefan VIC
119 2011 Kurzak, Anna VIC
120 2011 Nowakowski, Wladyslaw VIC
121 2011 Paszkiewicz, Aleksander VIC
122 2011 Paszkiewicz, Krystyna VIC
123 2011 Pedzinski, Eugeniusz VIC
124 2011 Smolarek, Jan VIC
125 2011 Terech, Aleksander VIC
126 2011 Wnuk, Wlodzimierz VIC
127 2011 Wojcik, Wladyslaw VIC
128 2011 Zycinska, Maria VIC
129 2011 Amourous, Irena WA
130 2011 Bilska, Jadwiga WA
131 2011 Gerus, Maria WA
132 2011 Jackiewicz, Halina WA
133 2011 Jasienska-Wiacek, Maria WA
134 2011 Kazimierczak, Wiktoria WA
135 2011 Marczewski, Eugeniusz WA
136 2011 Mikowiec, Wanda WA
137 2011 Balcerak, Krzysztof SA
138 2011 Gruszka, Ewa SA
139 2011 Munk, Andrzej SA
140 2011 Szydlowska Joanna ACT
141 2011 Paszkowski Lech VIC
142 2011 Krajewski, Jerzy NSW
143 2011 Wikarjusz, Leszek QLD
144 2012 Czekalowski, Edmund WA
145 2012 Dzidek, Janusz WA
146 2012 Grygorcewicz, Jadwiga WA
147 2012 Jackiewicz, Kazimierz WA
148 2012 Knappe, Maria WA
149 2012 Ogrodzka, Maria WA
150 2012 Wolinski, Piotr WA
151 2012 Wozniak, Sabina WA
152 2012 Zarzycka, Stefania WA
153 2012  Hube, Alicia WA
154 2012 Greda-Bogusz, Sylwia Dr VIC
155 2012 Bielinski, Zygmunt VIC
156 2012 Davies, Norman VIC
157   Właściciel medalu proszony jest o kontakt z sekretariatem RNPA
158 2013 Kosciuszko Heritage NSW
159 2013 Cislo, Adam i Wanda TAS
160 2013 Kolo Polek w Hobart TAS
161 2013 Grabek, Ewa Teresa TAS
162 2013 Kremzer, Anna TAS
163 2013 Jablonski, Edmund i Marta TAS
164 2014 Parasolik, Aleksander NSW
165 2015 Polonez VIC
166 2015 Lowicz VIC
167 2016 Graff, Jerzy VIC
168 2016 Lipska, Teresa VIC
169 2016 Platek, Bogdan  VIC
170 2016 Zwiazek Polakow w Melbourne VIC
171 2016 Chor Syrena VIC
172 2016 Szczepanski, Edward  VIC
173 2016 Zycinska, Maria VIC
174 2016 Janus, Barbara VIC